Menu

Årgang 2008 (U14)

Velkommen til holdsiden for årgang 2008

 

U14 (2008)

(Træner Mathias Bech Johansen)

Tirsdag 16.30 - 18.00 Grusbanen ØB LIGE UGER!

Torsdag 16.30 - 18.00 - Grusbanen ØB 

Fredag 18.00 - 20.00 - Abildgaardhallen v/ B1909 ULIGE UGER!

Opstart 4. november 2021 Grus

Opstart 12. November 2021 Hal

Trænerholdet

Træner
profil
Mathias Bech Johansen
Assistenttræner
profil
Kenneth Juul
Assistenttræner
profil
Christian Nylandssted
Trinleder
profil
Flemming Moth Rosenlyst

Holdet

ingen img
Alexander Strandberg
ingen img
Andreas Steen Nielsen
profil
Erik Hjalmer Wognsen Frederiksen
profil
Gustav Madsen
ingen img
Hugo Tobias Bjerrum
profil
Malthe Friborg Hansen
profil
Marcus Phillip
profil
Mikkel Sørensen Rasmussen
profil
Noah Bonderup
profil
Noah Reifling
ingen img
Sebastian Borregaard Rasmussen
profil
Sylvester Liafi
ingen img
Theis Steensgaard
ingen img
Toke Klausen
profil
Valdemar Boelskift
ingen img
Victor Jeldal
ingen img
Villads Boelt Pedersen
profil
William Resen Drud
profil
Xander Rosenlyst

StatsInde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 3

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Erik Hjalmer Wognsen Frederiksen 5 0 0 0 0 0
Hugo Tobias Bjerrum 5 0 0 0 0 0
Marcus Phillip 5 0 0 0 0 0
Sylvester Liafi 5 0 0 0 0 0
William Resen Drud 5 0 0 0 0 0

StatsInde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 2

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Andreas Steen Nielsen 5 0 0 0 0 0
Marcus Phillip 5 0 0 0 0 0
Mikkel Sørensen Rasmussen 5 0 0 0 0 0
Noah Bonderup 5 0 0 0 0 0
Noah Reifling 5 0 0 0 0 0
Valdemar Boelskift 5 0 0 0 0 0

Hold StatsInde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 3

Kampe 10
Mål 6
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 13 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
T
ØB (1)
0-3
Aarup BK
T
ØB (1)
0-3
Søhus Stige (2)
T
Årslev BK (3)
3-0
ØB (1)
T
Glamsbjerg IF
3-0
ØB (1)
T
KRFK/Skamby
3-0
ØB (1)

Hold StatsInde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 2

Kampe 9
Mål 12
Højde Gns. 152 cm
Alder Gns. 13 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
T
ØB (2)
0-3
Årslev BK (2)
T
ØB (2)
0-3
Morud IF
T
Gislev IF
3-0
ØB (2)
T
Søhus Stige (1)
3-0
ØB (2)
T
Årslev BK (2)
3-1
ØB (2)